MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10717564

nr 1071 7564

Byrå

Rokokostil, med stenskiva, längd: 80 cm, djup: 38 cm, höjd: 85 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 november 2016
kl 19:24:35